11 Nisan 2021

İngilizce Öğrenme Setleri ve Kaynakları

Kimler ingilizce öğrenmek istemezki.. Günümüzde en çok karşımıza çıkan hatta dünyanın yarısında ingilizce dili ile konusulan bir dil olmasına rağmen öğrenmekte zorluk çeken insanlarımız öğrencilerimiz var. Bir dil Bir insan demek diye bir tabir var buda bu olsa gerek. Neredeyse her yerde karşımızda Duvar gibi Duran ingilizceyi aslında öğrenmek çokda zor değil. Aşağıda paylaşmış olduğumuz bu Dev arşiv size ingilizce öğrenme konusunda fazlası ile yardımcı olucağını düşünüyoruz.
Tek yapmanız gereken aşağıda sizler için hazırmış olduğumuz yandex disc aracılıgı ile indirebiliceğiniz arşiv kitapları indirmek. ve yorumlarınızı eksik etmemek. şimdiden güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz.

İngilizce PDF Arşiv 2 indir
İngilizce PDF Arşiv 3

indirİngilizce PDF Arşiv 4 indir

Kendine Hızlı İngilizce Eğitim Seti:yadi.sk/d/aRCk47bBmEWNn

Busuu İngilizce Eğitim Seti: cloud.mail.ru/public/8scN/cEhMs7dLu

Uykuda İngilizce Öğrenme Seti:

Özelikle bu aralar bayağı moda olan dinleyerek uykuda ingilizce öğrenme setini arşivimize ekledik.
1.2gb olan bu seti ve derslerini arşivin içerisinde bulabilirsiniz. Uykuda bilinç altımız açıldığı ve zihnimiz temizlendiğinden dolayı bu tekniğin işe yaraması muhtemeldir. Özelikle eksta ingilizce çalışan biriyseniz daha kolay öğrenmenizi sağlaması muhtemeldir. Tek yapmanız gereken arşivin içerisinde bulunan mp3 formatında ki sesli dosyaları bir cihaza atıp dinlemek kadar kolay.

part 1: cloud.mail.ru/public/HTGG/EJ6v2QYug

part 2: cloud.mail.ru/public/AWj4/FVEyGgi5M

admin

kaynakbul.com

View all posts by admin →

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.