13 Ağustos 2020

İngilizce Dilinde Sayılar Konusu

İngilizce Sayılar En Temel İngilizce Konular Arasındadır

Bu hayatta en çok istediğiniz şey nedir? Kimi bir ev kimisi bir araba kimisi de bir çocuk ister… İstekler ihtiyaçlara göre değişse de gaye her zaman aynıdır. Onu elde edebilmek için yürünen dikenli yollar, yağmurlu yollar zaman gelecek size meyvesini verecek ve size her alanda bir adım öne taşıyacaktır. İngilizce öğrenmekte tıpkı bunun gibi zor ama eğer fedakârlık edilir ve önem gösterilirse öğrenebilecek, kalıcı olacak ve geleceğinize ışık tutacak diller arasında ilk sıradadır. Dünyanın neresinde olursa olun ya da hangi ülkeye giderseniz gidin biriyle iletişime geçtiğinizde sizlere öncelikle İngilizce bilip bilmediğiniz ve biliyorsanız o dil ile anlaşma teklif edilecektir. İşinizden dolayı ya da akraba ziyaretleri için ülke değiştirmeniz gerektiğinde eğer İngilizce bilmiyorsanız vay halinize! E vücut diliyle de bir yere kadar anlaştıktan sonra mutlaka sohbet etmek, kendinizi anlatabilmek en önemlisi de ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için İngilizce öğrenmeniz neredeyse şart haline gelmiştir. İngilizce öğrenmeye İngilizce temek kavramlardan başlamak daha kalıcı bir dil öğrenmenizi sağlayacaktır. İngilizce temel konular arasında ise İngilizce aylar konusu çabucak öğrenebileceğiniz bir konudur. İngilizce ayları öğrenmek hangi ay içerisinde olunduğu sormak ya da birine gün kavramı ile ilgili detaylı soru sormak için önem teşkil eder. İngilizce aylar kavramı için en etkili ve en birince kaynak ise konuşarak öğren sitesidir. Siteye ücretsiz olarak üye olup ücretsiz deneme derslerine katılarak güvenilir ve İngilizce öğrenmek için kesin bir yol olduğunu görebilirsiniz. İngilizce aylar konusunda en iyi kaynak iste olmasını ise hazırlamış olduğu eğlenceli konu anlatımlı videoları, konu anlatımlı yazıları ile kanıtlamaktadır. İngilizce aylar konusu bir kere öğrenildiğinde asla unutulmayacak kolay bir konudur. Hatta bazı aylar Türkçe aylar ile benzerlik gösterdiği için öğrenmeniz daha kolay ve hızlı olacaktır.

İngilizce Dilinde Sayılar Konusu

İngilizce okul hayatınızda başladığı için öncelikle sayılar, renkler gibi en temel İngilizce konular ile müfredata uyulmaya başlanır. İngilizce sayılar İngilizce dilini öğrenirken aslında her aşamada karşınıza çıkacak olan temel bir kavramlar. İngilizce sayı saymayı belli bir sayıdan sonra bilmiyorsanız yapmanız gereken şey aslında çok kolaydır. Ne kadar İngilizce ezberlenerek öğrenilmese de bu İngilizce sayılarkonusunda istisna olan bir konudur. İngilizce sayıları öğrenirken ilk 20’ye olan kısmı her zaman ezber yoluyla öğretilmiş ve kalıcı olunmuştur. Eğer İngilizce 20’ye kadar olan kısmı sayabiliyorsanız işiniz kolaydır. Çünkü onluk onluk kolaylıkla sayabilecek ve onluk sayıların yanına yalnızca rakamları koyacaksınız. 100’e kadar bu şekilde devam ettikten sonra 100’den sonra gelen kısım için ise belirli kurallara uyarak öğrenebilmeniz mümkün olur. İngilizce sayılar konusunu yine alanının en iyisi olan konuşarak öğren sitesine giriş yaparak öğrenmeniz mümkün olur. Sitede yer alan İngilizce sayılar konu başlığını tıkladığınızda sizlere 20’ye kadar olan kısmı liste halinde kolayca ezberlemeniz için verilecektir. 20’den sonra olan kısım için yine video desteği veren online İngilizce öğrenme sitesi, daha sonra sizlere internet üzerinden küçük bir sayı testi yaparak bu konuyu ne kadar iyi anlamış olduğunuzu ölçer ve eksik kalan yerler içinde siteden destek almanızı önerirler.

İngilizce öğrenme kapasitesi, her insan için ayrı ve her insan için farklı tekniklerle öğretildiğinde kalıcılık sağlar. Bu yüzden İngilizce seviyeleri birbirinden farklı olan insanlarla aynı ortam İngilizce dilini öğrenmek neredeyse imkânsızdır. E herkesin maddi durumu özel hoca tutacak kadar da iyi olmadığı için başka yollar ve teknikler aranırken karşınıza çıkan konuşarak öğren sitesi sizin için aslında en büyük şanstır. İngilizce dilini öğrenmek bir süreçtir. Bu süreci sağlıklı ve iyi bir şekilde geçirip İngilizce öğrenmek ise sizin elinizdedir. Konuşarak öğrenme sizlere bu imkanı veren en iyi siteler arasında ilk sırada yer almaktadır. Ana dili İngilizce olan hocalar aracılığıyla alabileceğiniz İngilizce dersleri, gün içerisinde sizin müsait olduğunuz zamanlarda verilmektedir. Bunun için de öğrenci temsilcileri öncesinde sizlerle görüşerek müsait olma durumunuza göre uygun bir ders programı hazırlarlar. Ev konforunda alabileceğiniz İngilizce dersleri internet ortamı olan her alanda siteye giriş yaparak alabilmeniz mümkündür. Anlamadığınız ya da zorlandığınız konularda bir sonraki ders saatinde sorma şansınız ya da kaynak istemek şansınız vardır. Sizleri en iyi şekilde yönlendiren müşteri temsilcileri sayesinde artık İngilizce dilini bilmeyen insan kalmayacak. Ders fiyatları uygun ve size özel hocalar aracılığıyla İngilizce dilini öğrenmek kalıcı ve akıcı olarak kullanabilmek için hemen bir tıkla siteye ulaşın!

konusarakogren.com

admin

kaynakbul.com

View all posts by admin →

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.