20 Nisan 2021

AÖF E-Kitap Arşivi – Açık Öğretim Ders Notları – PDF indir

Ülkemizde Bilindiği üzere belirli sebeplerle örgün eğitim göremeyen vatandaşlar Açık Öğretim Fakültelerini tercih etmektedir. Kısaca adı AÖF olan uzaktan eğitim sistemini okuması kolay gibi görünse de geçmesi bir hayli zahmetlidir. Bunun sebebi tüm AÖF öğrencileri kendilerinden sorumludur ve yıl boyunca olan sınavlarda tüm kitaplardan sorular çıkabilir. Sizlerde AÖF öğrencisiyseniz ve açık öğretim fakültesini bir an önce bitirmek istiyorsanız Aöf ders notları ve e kitapları arşivimizden yararlanarak kendinize büyük bir iyilik yapmış olursunuz.

AÖF E-Kitaplar Arşivi Hakkında

Açık öğretim Fakültesi,1982 yılında kurulmuş olan ve Uzaktan eğitim metoduyla öğrencilerine hizmet veren, Anadolu üniversitesinin bir fakültesidir. Kendi ikamet ettiği ilde üniversite kazanamayıp farklı illerde okuma imkanı olmayan, hatta örgün olarak üniversite okumaya fırsatı olmayan Türk vatandaşlarının imdadına koşan bir sistemdir Açık öğretim. Tüm Türkiye’de hizmet veren açık öğretim fakültesi, bunun yanı sıra KKTC, Türkiye Cumhuriyetler ve Batı Avrupa’da da Türk vatandaşlarımıza hizmet sunmaktadır.
Aşağıdaki arşivler sürekli güncellenecek ve yenileri eklenecektir. Arşivler karışıktır ve indirme linklerine tıklayıp seçerek indirebilirsiniz bazılarını tek tıkla komple indirebilirsiniz.
Her link birbirinden bağımsız farklı kaynaklardan oluşmaktadır.

AÖF Ders Notları

AÖF Ders Notları Arşivi PDF İndir
AOF İngilizce Ders Notları 1-2 Final+Vize PDF

AÖF Ders Kitapları

#2 AÖF Ders Kitapları Arşivi PDF indir
#3 AÖF Ders Kitapları Arşivi PDF indir
Ayrıca Anadolu üniversitesinin e-kampüs hizmetinden ücretsiz yararlanarak sorumlu olduğunuz derslerin kitaplarını BURAYA TIKLAYARAK
ücretsiz ve güncel olarak ulaşıp pdf formatında indirebilirsiniz ayrıca güncel Aöf çıkmış sorularda bulunan site gayet kullanışlıdır.
Eklenmesini istediğiniz kaynakları ve sorularınızı yorum olarak bırakabilirsiniz.

admin

kaynakbul.com

View all posts by admin →

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.